Oferta

Podczas reportażu staramy się nie reżyserować czy ustawiać, fotografujemy dyskretnie. Taki styl, pozwala Wam jak i gościom, spontanicznie cieszyć się tymi chwilami a nam rejestrować autentyczną radość, uzyskując wyjątkowe zdjęcia. Gdy realizujemy sesje, zawsze staramy się stworzyć coś nowego, unikatowego ale przede wszystkim indywidualnego. Po prostu, dobrze bawimy się razem z Wami, łapiąc te piękne chwile w ramy zdjęć :). Zaraz więcej o tym jak wygląda nasza oferta.

Pracujemy w całej Polsce a pakiety w naszej ofercie obejmują szeroki zakres usług i produktów. Oczywiście, zmodyfikowana oferta zgodnie Waszymi upodobaniami nie jest dla nas problemem. Wyślijcie zapytanie i przedstawcie swoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu :)

Stawiamy na indywidualny charakter każdego wydarzenia. W związku z czym, przed oddaniem albumu to Wy decydujecie o tym jakim materiałem, o jakim kolorze ma być oprawiony, dzięki czemu kolorystyka albumu może być spójna z oprawą wesela. Ponadto, macie bezpośredni wpływ na komponowanie albumu w kwestii kompozycji i doboru fotografii.