P1090072
Cześć!

„Tak!” to Joanna i Hubert. Co możemy napisać o nas – współpracujemy ze sobą zawodowo jak i prywatnie ♥. Joanna na co dzień jest projektantką mody i stylistką, uwielbia jajka gotowane na miękko, Hubert od lat eksperymentuje z kadrami i plastyką zdjęć, jest uzależniony od muzyki i słodyczy.

Perfekcjonizm i nuta szaleństwa to połączenie będące esencją naszej pracy. Uzupełniamy się po to, aby doskonalić nasz nałóg, którym stała się fotografia. Zabrzmi to banalnie ale robimy zdjęcia, ponieważ po prostu to lubimy. Zależy nam na niepowtarzalności, na magii zamkniętej w kadrze, którą będzie czuć, nawet po wielu latach otwierając album. Uchwycenie emocji, jest dla nas najcenniejszą częścią fotografowania. Stawiamy na naturalny charakter sesji, inspiracją jesteście Wy! To od Was zależy, jaka bajka pojawi się na zdjęciach, my dołożymy wszelkich starań, aby ją wyreżyserować. Bez pozowania, poprowadzimy Was za rękę :)

Więcej o nas – aby dać Wam próbkę tego, czym zajmujemy się po za fotografią ślubną, zapraszamy na nasze strony www.

strona Joanny:

riczi.com

strona Huberta:

bmbn

bmbn.pl

Nasze zdjęcia są na blogach!

Wasze Opinie

Sesja narzeczeńska była czystą przyjemnością, mamy pamiątkę na lata! Hubert daje sporo wskazówek, jak wykorzystać otoczenie, oświetlenie, warunki i do tego świetnie wydobył to, co iskrzy między nami :) Polecamy

– Marysia i Łukasz

Wybór TAK! był jednym z najlepszych podczas organizacji Naszego Ślubu! Ich praca to pełen profesjonalizm, perfekcja oraz odpowiedź na Nasze pragnienia. Podczas Tego Dnia czuliśmy wraz z gośćmi, że fotografują w tle wydarzeń, jakby ich tam nie było. Do tego prywatnie bardzo sympatyczna i zgrana para :) Dziękujemy i polecamy!

– Laura i Szymon

Tak! powinno się fotografować. Tak! pracują profesjonaliści. Tak! zatrzymuje się chwile i emocje. Dzięki Tak! mamy nie tylko wyjątkowe kadry, ale też wspomnienia niezwykle przyjaznych sesji, na których nietrudno o naturalne i niepozowane ujęcia, w tak ważnych dla nas chwilach. Joannie i Hubertowi dziękujemy, a Wam szczerze POLECAMY!

– Jagoda i Eryk

Współpraca z TAK! wyglądała wzorowo. Pełna profeska w kontaktach nie tylko z nami (parą młodą) ale ze wszystkimi innymi weselnikami. Świetne pomysły na zdjęcia, super kontakt przed ślubem i po. To był najważniejszy dzień w naszym życiu a oni wpasowali się w niego idealnie. Polecamy!

– Ania i Michał

Współpraca z Joanną i Hubertem przebiegała bez zastrzeżeń w dobrej, wesołej atmosferze. Pasja, profesjonalizm oraz beczka pomysłów a do tego sprawne oczy i obiektywy, sprawiają że nie umknie im żaden szczegół. Jesteśmy na TAK!

– Basia i Bartek

Wasze zdjęcia nie potrzebują żadnej rekomendacji! Profesjonalizm broni się sam. Świetne wyczucie światła, koloru i kompozycji widać na każdym zdjęciu. Dzięki Waszym umiejętnościom i zaangażowaniu otrzymaliśmy najpiękniejszą pamiątkę z dnia naszego ślubu.

– Monika i Wojtek